Rozenboomlaan 111, Voorburg

Vraagprijs: 359.000,- k.k.

Kenmerken

Status:
Verkocht
Soort object:
appartement
Soort appartement:
bovenwoning
Bouwjaar:
1953
Oppervlakte:
82 m²
Aantal kamers:
5
Slaapkamers:
3
Alle kenmerken

Locatie

Omschrijving

Modern en sfeervol 4/5 KAMER DUBBEL BOVENHUIS (2e etage met kapverdieping) met balkons en berging achter het pand.

Het appartement is daadwerkelijk zo te betrekken en heeft een ruime en lichte woonkamer met toegang tot het voor- en achterbalkon, 3 slaapkamers, een moderne keuken en modern sanitair.

Verder is het appartement op loopafstand gelegen van zowel het winkelcentrum de Julianabaan als het gezellige historische centrum van Voorburg met winkels, horeca en de wekelijkse markt. Ook de uitvalswegen (A12/A13 en A4) zijn binnen enkele minuten te bereiken en verschillende haltes voor het openbaar vervoer (bussen, metro en trein) zijn op korte afstand gelegen. Het bruisende centrum van Den Haag is binnen 15 fietsminuten te bereiken.

INDELING:

Entree via het afgesloten portiek. Trap naar de 2e verdieping. Entree woning. Hal met modern toilet met wandcloset. Strakke badkamer met douche en wastafelmeubel. Moderne keuken met inbouwapparatuur (inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron, koel-/vries combinatie. Ruime en lichte woon-/eetkamer met voor- en achterbalkon. Achterkamer met trap naar de kapverdieping. Via de trap komt u op de ruime overloop met dakkapel en pantry met wasmachine en droger aansluiting en de opstelplaats voor de CV-ketel. Ruime hoofdslaapkamer met op maat gemaakte vaste kasten en dakkapel. Zijslaapkamer met Velux dakraam.

Eigen stenen berging achter het pand gelegen.

Kortom, een modern en sfeervol appartement dat daadwerkelijk zo te betrekken is, gelegen in hartje Voorburg!

Bijzonderheden:
- Het gehele appartement is voorzien van fraaie houten vloeren;
- Het appartement is geheel voorzien van dubbel glas;
- De kapverdieping is kadastraal meegesplitst;
- Centraal gelegen in Voorburg nabij alle mogelijke voorzieningen;
- Actieve VvE, bijdrage ca. € 128,29 per maand;
- Asbest- en ouderdomsclausule van toepassing;
- Woning is NEN 2580 ingemeten en plattegronden en meetstaat beschikbaar;
- Oplevering maart 2024.

Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie kan worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.

Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.

Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.

Interview met de eigenaar

Sinds wanneer woont u hier?
Sinds januari 2019 zijn we hier gaan wonen.

Waarom heeft u destijds juist dit huis gekocht?

Vanwege de extra ruimte, dubbele bovenlaag, waardoor je net iets meer kan afzonderen, mede doordat het thuiswerken in Coronatijd werd gestimuleerd.

Waarom gaat u nu verhuizen?

Vanwege gezinsuitbreiding hebben we besloten om te verhuizen.

Wat heeft u in de loop der jaren verbouwd of veranderd?

Dit huis is in 2017-2018 helemaal gestript en vervolgens opnieuw opgebouwd door mijn schoonouders. We hebben vervolgens een kamer laten maken en een airco laten plaatsen op de bovenlaag.

Zijn er ook minpuntjes te vermelden?

Wat ons betreft niet. Wij hadden hier graag willen blijven, als we niet voor een gezinsuitbreiding hadden gekozen.

Wat maakt uw buurt speciaal om in te wonen, heeft u bijv. tips over leuke winkels, restaurants e.d.?
Het huisje zit precies centraal gelegen tussen oud-Voorburg (Herenstraat) en nieuw-Voorburg (Koningin-Julianaplein). Daarnaast woon je vlakbij de oprit van de A12 en rijd/wandel je ook makkelijk richting de Mall of the Netherlands.

Daarnaast hebben we toegankelijke buren.

Suggesties

Te koop
Beetslaan 28 in Rijswijk
Beetslaan 28 Rijswijk6 kamer appartement, 103 m²
395.000,- k.k.
Te koop
Sirtemastraat 136 in Den Haag
Sirtemastraat 136 Den Haag4 kamer appartement, 104 m²
325.000,- k.k.
Te koop
Burgemeester Keijzerlaan 6 in Leidschendam
Burgemeester Keijzerlaan 6 Leidschendam4 kamer appartement, 88 m²
309.000,- k.k.
Te koop
Stortenbekerstraat 239 in Den Haag
Stortenbekerstraat 239 Den Haag3 kamer appartement, 100 m²
399.500,- k.k.